You are currently viewing Як розкрутити YouTube канал про будівництво

Як розкрутити YouTube канал про будівництво

  • Автор запису:
  • Запис опубліковано:23.07.2022
  • Категорія запису:Блог

Як самостійно просувати відео про будівництво та ремонт?
Ніша досить популярна, але на просторах інтернету інформації або будь-яких рекомендацій занадто мало. Отже, обов’язково прочитайте цю добірку порад та дійте!

Оптимізація Ютуб роликів


Щоб виводити відео в ТОП та дозволити платформі далі їх просувати, важливо приділяти увагу оптимізації. Правильна назва, опис, теги — це важливі складові для розвитку вашого каналу.

Відповідний дизайн обкладинки відео на Ютубі


Обкладинка має чітко передавати зміст відео. Наприклад, якщо відео присвячене підбору будівельних матеріалів, то вони і повинні бути на картинці.

Тематичні блоги та сайти


Важливо визначитися з тими, якими ресурсами володіє ваша цільова аудиторія. Як правило, глядачі будівельних каналів підписані на розсилки від сайтів, інші блоги з рекомендаціями в даній тематиці. Ваше завдання підтримувати добрі стосунки з подібними платформами та просувати там свій контент.

Як визначитися з тим, що знімати?


Світ будівництва справді великий. Можна показувати всі етапи роботи, а можна і вибрати вужчий напрямок. Як вирішити? Хороший помічник у цьому питанні – це ваші конкуренти! Тому розглянемо кілька відомих каналів.

ForumHouse. 1, 2 млн. підписників


Це один із перших будівельних каналів, які з’явилися на Ютуб. За більш як 7 років вдалося не лише не втратити аудиторію, а й збільшити її у рази. Більшість роликів – це майстер-класи та історії про різні об’єкти. Канал досить активно користується підтримкою рекламодавців. Аудиторія теж веде себе жваво.

Ремонт квартири власноруч (Remontkv.pro). 568 тис. підписників


Основний напрямок каналу, заради якого і приходять глядачі – це поради щодо економії. Але саме завдяки цікавим вставкам та історіям аудиторія не втрачає інтерес та регулярно розростається.

СтройХлам. 402 тис. підписників


Цей канал значно відрізняється від інших. Автор розповідає про недоліки технологій та можливі одвірки будівельників. Як правило, відео знімаються за результатами експертизи, послуги з проведення якої надає команда. Саме такий нестандартний підхід і чіпляє аудиторію.

Якщо у вас є незвичайні ідеї для відео, можете сміливо втілювати їх у реальність! А якщо з креативом біда – не проблема! Сміливо користуйтесь перевіреними формулами інших блогерів! Головне – це почати!

Просувати відео про будівництво та ремонт

Вам потрібно зробити декілька кроків.

Замовити перегляди на Ютубі

Замовити лайки на Ютубі

Замовити коментарі на Ютубі

Замовити підписників на Ютуб

Результат не змусить довго чекати!