You are currently viewing Як розкрутити Ютуб канал про рибалку?

Як розкрутити Ютуб канал про рибалку?

  • Автор запису:
  • Запис опубліковано:25.06.2022
  • Категорія запису:Блог

Любите рибалку? Саме час розпочати на цьому заробляти! Ютуб відкриває можливості абсолютно для всіх, і це чудовий спосіб перетворити своє хобі на справу всього життя.

Якщо думаєте, що нікому не цікаво дивитися подібні ролики в мережі, ви глибоко помиляєтеся! Будь-який захоплений любитель риболовлі, хоч зрідка, але переглядає відео на цю тематику. Аудиторія приходить по секрети, техніки, обговорення. На будь-який контент знайдеться глядач!

Щоб остаточно розвіяти міф про те, що рибалка не для Ютуба, пропонуємо ознайомитися з добіркою популярних блогерів!

Кльова рибалка/Hot Fishing. 343 тис. підписників

Суворі місця Якутії та захоплені рибалки, які показують реальне життя та діляться досвідом. На каналі також можна знайти давні та автентичні способи видобутку риби народами Півночі, а від розміру улову іноді взагалі захоплює дух. Саме за цим і приходить глядач на канал, який приносить його власникам $15 тис. на місяць!

NRG FISHING. 512 тис. підписників

На цьому українському каналі можна спостерігати за риболовлею на карася на поплавок та на іншу мирну рибу. Також чималу частину каналу займає лов хижаків. Нічого складного та незвичайного, але дохід у середньому становить від $2 тис. до $15 тис. на місяць.

Риболовля з Romario Agro. 789 тис. підписників

Рибалка, походи, гриби, прогулянки, тварини – це можна знайти на каналі. Також немає незвичайного монтажу чи сюжету, весь секрет у передачі реальної атмосфери чоловічої риболовлі. Поки інші сумніваються, канал приносить близько $20 тис. на місяць!

Як бачите, необов’язково мати незвичайні навички або вигадувати захоплюючі сценарії, щоб запустити свій рибальський канал. Але як бути із просуванням? Розглянемо нижче основні моменти.

Назва каналу, що запам’ятовується, і якісний контент

Ця порада є універсальною для всіх, незалежно від обраного напрямку. Вибираючи назву, краще зупинитися на чомусь оригінальному і незабутньому. Або, як мінімум, те, що буде легко вимовляти іншим.

Якісний вміст – це найголовніше! Навіть якщо у вас буде всього 10 підписників спочатку, публікуйте тільки хороші матеріали. Вирізайте зайві моменти, не забувайте про якість звуку та зйомки! Ставтеся до цього як до роботи, яку не можна робити недбало.

Регулярні публікації відео

Набагато простіше розкрутитись, якщо у вас вже є якась кількість якісних роликів. Завантажувати новий контент 2-4 рази на тиждень – це золота середина! Краще піднапружитись, але регулярно нагадувати передплатникам про себе. Як тільки ви пропадете на довгий час, швидше за все весь шлях доведеться починати з початку.

SEO оптимізація

Правильне описання відео допомагає вивести деякі ролики на першу сторінку пошуку. Не лінуйтеся та використовуйте всі можливості: прописуйте теги та додавайте матеріал у відповідну категорію. Зверніть увагу на опис ролика. Найкраще, щоб довжина опису була не менше 500 символів. Тут же можна залишити посилання на облікові записи в соціальних мережах.

Взаємодія з аудиторією

Вступайте з глядачами у діалог, відповідайте на їхні запитання, реагуйте на поради. Головне – не ігнорувати! Спочатку важливо правильно вибудувати комунікацію, показати, що ви відкриті до спілкування і конструктивної критики. А ось розводити гнівні діалоги та відповідати на образи у грубій формі точно не варто.

Перетворити своє хобі на основний вид діяльності – чи не мрія кожного з нас?! Не відмовляйтесь від такої можливості! Поступово вивчайте світ Ютуб і ви побачите результат.

Просування рибальського ютуб каналу

Вам необхідно зібрати живу та цільову аудиторію для вашого ютуб каналу.

Спочатку завантажте відео на ютуб і замовте перегляди на ютубі. Також не забудьте про лайки та коментарі — це допоможе швидше алгоритмам ютуб визначити, що ваше відео якісне та гідне для показу в розділі рекомендації.

Замовити перегляди на ютуб

Замовити лайки на Ютуб

Замовити коментарі на Ютуб